Port Lotniczy Poznań-Ławica

Broszura dla strefy VIP i BEL

Wyzwanie

W 2015 roku Poznański Port Lotniczy uruchomił dla pasażerów segmentu premium zmodernizowaną strefę Business Executive Lounge oraz nowo powstałą strefę dla VIP'ów, zapewniającą dyskrecję i indywidualną obsługę najważniejszym pasażerom. Naszym zadaniem było przygotowanie broszury skierowanej do tej grupy docelowej.

Zakres prac

 • Koncepcja
 • Sesja zdjęciowa wnętrz
 • Projekt graficzny
 • Copywriting
 • Claim
 • Druk
 • Więcej o projekcie

  Podróżujący, którzy korzystają ze strefy VIP lub Business Executive Lounge, to osoby przywykłe do najwyższych standardów. Dlatego przygotowane przez nas materiały reklamowe cechować musiała najwyższa jakość i niestandardowe rozwiązania. Zgodnie z naszą koncepcją, chcieliśmy pokazać pasażerom różnicę w jakości podróżowania, jaką daje korzystanie z nowych stref lotniska na poznańskiej Ławicy.

   

  Sesja zdjęciowa

  Materiałem wyjściowym do naszych projektów były wysokiej jakości fotografie, wykonane podczas zrealizowanej przez nas sesji zdjęciowej.
  Mając tak przygotowany materiał, mogliśmy przystąpić do projektowania broszury.

  Przygotowanie broszury

  Na potrzeby komunikacji stworzyliśmy hasło reklamujące strefy VIP oraz Business Executive Lounge - "Komfortową podróż rozpocznij już na ziemi".

  Przy produkcji broszury zastosowaliśmy ciekawe i oryginalne rozwiązanie. Pierwszą stronę, przedstawiająca grupę paseżerów w poczekalni, wydrukowaliśmy na kalce technicznej. Spod niej przebija mężczyzna z drugiego rzędu siedzeń. Po przewróceniu przezroczystej kartki, widzimy tego samo mężczyznę czekającego na lot w wygodnym, designerskim fotelu w strefie BEL. Ten prosty zabieg doskonale podkreśla i wizualizuje różnicę między strefą ekonomiczną a ofertą premium.

  Projekt broszury, utrzymany w nowoczesnej konwencji, koresponduje z pozostałymi materiałami reklamowo-informacyjnymi Portu Lotniczego w Poznaniu. Wydruk na wysokiej jakości papierze, modny format i profesjonalne fotografie gwarantują pozytywny odbiór tak przygotowanej oferty.

  Member Card

  Na koniec zaprojektowaliśmy i zajęliśmy się produkcją kart dla srebrnych, złotych i platynowych klientów Portu.
  Wyróżnia je bardzo wysoka jakość wykonania - tłoczone dane, zabezpieczenie folią i zaokrąglone narożniki.

  Metryczka projektu

  Klient: Port Lotniczy Poznań - Ławica Sp. z o. o.
  Data realizacji: 2015
  Zakres prac: koncepcja komunikacji, sesja zdjęciowa wnętrz, projekt graficzny i skład broszury, copywriting, przygotowanie do druku i druk

  Podoba Ci się ten projekt?

  Podziel się nim ze swoimi znajomymi lub skontaktuj się z nami - może zaprojektujemy coś specjalnie dla Ciebie :)

  Udostępnij:
  Szukasz speców od reklamy? Skontaktuj się z nami!

  Zobacz inne nasze realizacje