Koziołek Poznań

Projekt, wykonanie i obsługa strony WWW

Wyzwanie

Przekonać Prezesa do konieczności zmian ;) Reszta, czyli stworzenie nowej, responsywnej, zautomatyzowanej strony internetowej z systemem, który maksymalnie usprawni zarządzanie udostępnianymi treściami, to była już bułka z masłem ;)

Zakres prac

 • Strona RWD www.koziolekpoznan.pl
 • Więcej o projekcie

  Koziołek Poznań na tle innych klubów wyróżniał się w internecie zawsze aktualnymi informacjami prezentowanymi na swojej stronie WWW. Problem w tym, że strona nie była dostosowana do urządzeń mobilnych, a co ważniejsze - była stworzona w HTML, co sprawiało, że aktualizacja wymagała olbrzymich nakładów czasowych.

  Po długich negocjacjach wreszcie udało się nam przekonać Prezesa Klubu do zmiany. W pierwszej kolejności, trzymając się wytycznych Zarządu Koziołka, przygotowaliśmy zupełnie nową szatę graficzną. Doskonały materiał zdjęciowy, którym dysponował nasz klient sprawił, że praca na tym etapie była czystą przyjemnością, co raz jeszcze udowodniło rolę jaką przy projektowaniu odgrywa profesjonalna fotografia.

  Kolejnym etapem było wdrożenie serca strony, czyli naszego autorskiego systemu do zarządzania treścią. Tu zastosowaliśmy automatyzację wszędzie tam, gdzie było to możliwe. Wszystkie wyniki meczy, terminarze i tabele dla poszczególnych zespołów, co dwie godziny aktualizują się - ku wielkiej uciesze administratorów strony - "same" :)

  Tworzenie planu zajęć zautomatyzowaliśmy do tego stopnia, że wprowadzenie harmonogramu dla wszystkich drużyn zajęło nam jakieś... 5 minut :) A dokładniej musieliśmy wprowadzić 9 (słownie: dziewięć!!!) pozycji. Pozostałe 596 (!!!) rekordów dodało się automatycznie, tworząc plan zajęć dla wszystkich roczników na najbliższe 2 miesiące :) Sami pomyślcie, jaka to oszczędność czasu, który można spożytkować na inne aktywności!

  Pozostałe informacje znajdujące się na stronie wprowadzane są przez redaktorów za pomocą naszego autorskiego, stworzonego z myślą o klubach piłkarskich, łatwego w obsłudze systemu CMS.

  Metryczka projektu

  Klient: Cuiavia Inowrocław
  Data realizacji: 2019 - nadal trwa :)
  Zakres prac: projekt, wykonanie i obsługa strony WWW

  Podoba Ci się ten projekt?

  Podziel się nim ze swoimi znajomymi lub skontaktuj się z nami - może zaprojektujemy coś specjalnie dla Ciebie :)

  Udostępnij:
  Szukasz speców od reklamy? Skontaktuj się z nami!

  Zobacz inne nasze realizacje