Dulian Kuźma i Partnerzy

Branding, strona WWW i obsługa marki

Wyzwanie

Przygotowanie nowoczesnej identyfikacji wizualnej i strony WWW dla prężnie rozwijającej się kancelarii radców prawnych.

Zakres prac

 • Identyfikacja wizualna
 • Projekt logo
 • Brand Book
 • Strona RWD www.ddkp.pl
 • Projekt wizytówek
 • Projekt papieru firmowego
 • DTP
 • Druk
 • Więcej o projekcie

  Dulian Kuźma i Partnerzy - prężnie rozwijająca się kancelaria radców prawnych z Krakowa, powierzyła w nasze ręce kompleksowe zaprojektowanie swojej marki. Wykonaliśmy logo, brand book, papeterię oraz szereg firmowych materiałów promocyjnych.

  Logo, identyfikacja wizualna

  Prace rozpoczęliśmy od stworzenia logo, składającego się na sygnet - oparty o litery DK, oraz logotyp, do którego stworzenia użyliśmy nowoczesnego, zdecydowanego, dającego poczucie pewności i bardzo wszechstronnego fontu z rodziny Ardena.

  W kolorystyce dominuje kolor granatowy, który jest kolorem stabilizacji, mądrości, elegancji, ale też kosmosu kojarzonego z nowymi możliwościami i wyzwaniami. Granat używany jest w wizerunku firm konkretnych i poważnych. To kolor zasad i porządku. Granat związany jest z inteligencją, przywództwem, odpowiedzialnością i samowystarczalnością.

  Stanowczość granatu równoważy nieco beż, który jest barwą zawierającą w sobie elementy wolności, swobody, przestrzeni i mający działanie relaksujące i odprężające. Beżowy uważany jest za kolor uniwersalny, elegancki oraz odpowiedni na każdą okazję.

  Księga znaku

  Na straży prawidłowego używania identyfikacji wizualnej Kancelarii stoi księga znaku. Zawarliśmy w niej instrukcję obsługi stworzonego przez nas logo i podstawowych materiałów firmowych.

  Na księgę znaku składają się m.in. informacje o formie i budowie znaku, dopuszczalnych wersjach kolorystycznych logo, niedopuszczalnych modyfikacjach, zasadach umieszczania znaku na różnych tłach, a także przykłady zastosowania logo.

  Strona WWW

  Kolejnym etapem naszej współpracy było stworzenie prostej, przejrzystej i eleganckiej strony internetowej. Z racji skondensowanej w formie treści zdecydowaliśmy się na formę one page. Strona wykonana została oczywiście w technologii RWD.

  Metryczka projektu

  Klient: Dulian Kuźma i Partnerzy
  Data realizacji: 2021
  Zakres prac: identyfikacja wizualna, projekt logo, Brand Book, projekt wizytówek, projekt firmówki, DTP, druk

  Podoba Ci się ten projekt?

  Podziel się nim ze swoimi znajomymi lub skontaktuj się z nami - może zaprojektujemy coś specjalnie dla Ciebie :)

  Udostępnij:
  Szukasz speców od reklamy? Skontaktuj się z nami!

  Zobacz nasze pozostałe realizacje