Cuiavia Inowrocław

Projekt, wykonanie i obsługa strony WWW

Wyzwanie

Stworzyć nową stronę internetową na miarę klubu z niemal 100-letnią tradycją. Do głównych wyzwań należało przeniesienie klubowego centrum infomacyjnego z Facebook'a na oficjalną stronę WWW, wzmocnienie wizerunku Cuiavii, poprawa funkcjonalności i użyteczności strony oraz wzrost odwiedzin na oficjalnej stronie Klubu.

Zakres prac

 • Strona RWD www.cuiavia.pl
 • Więcej o projekcie

  Cuiavia Inowrocław to już trzeci klub piłkarski, który w ostatnim czasie skorzystał z naszej dedykowanej oferty. Również i tu zastosowaliśmy automatyzację wszędzie tam, gdzie było to możliwe. Wszystkie wyniki meczy, terminarze i tabele dla poszczególnych zespołów, co dwie godziny aktualizują się - ku wielkiej uciesze administratorów strony - "same" :) Pozostałe informacje wprowadzane są przez redaktorów strony za pomocą naszego autorskiego, stworzonego z myślą o klubach piłkarskich, łatwego w obsłudze systemu CMS.

  Nie zapomnieliśmy przy tym, że na dzień dzisiejszy blisko połowa ruchu generowanego w polskim internecie pochodzi z urządzeń mobilnych. Dlatego nowa strona przygotowana została również z myślą o urządzeniach mobilnych – dzięki technologii Responsive Web Design jej wygląd dostosowuje się do każdego smartfona oraz tabletu.

  Metryczka projektu

  Klient: Cuiavia Inowrocław
  Data realizacji: 2019 - nadal trwa :)
  Zakres prac: projekt, wykonanie i obsługa strony WWW

  Podoba Ci się ten projekt?

  Podziel się nim ze swoimi znajomymi lub skontaktuj się z nami - może zaprojektujemy coś specjalnie dla Ciebie :)

  Udostępnij:
  Szukasz speców od reklamy? Skontaktuj się z nami!

  Zobacz inne nasze realizacje